Слава Україні! сьогодні отримав вже другу посилочку від магазину Flora Growing😃. Швидко зателефонували. Відправили в день замовлення ( вчора замовив - сьогодні отримав). Попередні добрива які замовляв - працюють. За це замовлення про добрива напишу пізніше. Дякую магазину!!! Ще б якісь подаруночки маленькі - було б взагалі космос😉 Всім гарного врожаю))
Олена Х.
Отлично
все добре
Роман Б.
Отлично
замовляю не вперше, дуже гарний сервіс, і продукт.
Пунктуальність та швидкість . Рекомендую!
Слава Україні! сьогодні отримав вже другу посилочку від магазину Flora Growing😃. Швидко зателефонували. Відправили в день замовлення ( вчора замовив - сьогодні отримав). Попередні добрива які замовляв - працюють. За це замовлення про добрива напишу пізніше. Дякую магазину!!! Ще б якісь подаруночки маленькі - було б взагалі космос😉 Всім гарного врожаю))
все добре
замовляю не вперше, дуже гарний сервіс, і продукт.